Choose category
Your Cart

Bischöfliche Weingüter Trier

Brand: Bischöfliche Weingüter Trier product code: DOM Riesling Feinherb
Garša: Pussalds Krāsa: Balts Marka: Bischofliche Weinguter Reģions: Trier, Vācija. Tilpums: 750ml Pussalds. Šie vīna dārzi atrodas pie Mosel, Saar und Ruwer upēm. Pirmklasīgi vīni ar kvalitāti un stilu! Rieslings DOM piemērots visiem dzīves gadījumiem, kā arī ideāls terases vīns. Tīrs Mozeles Rieslings, tipisks ar svaigi augļu buķeti, viegli, jūtama mineralitāte un patīkama salduma nots garšā. Pasniedz labi atdzesētu 8-10 ° C. Brīnišķīgs pavadonis pie zivju, putnu gaļas, pastas, picas, ..
14.99€
Ex Tax:12.39€
Brand: Bischöfliche Weingüter Trier product code: DOM Riesling Trocken
Garša: Sauss Krāsa: Balts Marka: Bischofliche Weinguter Reģions: Trier, Vācija. Tilpums: 750ml Sauss. Šie vīna dārzi atrodas pie Mosel, Saar und Ruwer upēm. Pirmklasīgi vīni ar kvalitāti un stilu! Rieslings DOM piemērots visiem dzīves gadījumiem, kā arī ideāls terases vīns. Tīrs Mozeles Rieslings, tipisks ar svaigi augļu buķeti, viegli, jūtama mineralitāte unpatīkama noturīga garša. Pasniedz labi atdzesētu 8-10 ° C. Brīnišķīgs pavadonis pie zivju, putnu gaļas, pastas, picas un sieriem ēdi..
14.99€
Ex Tax:12.39€
Brand: Bischöfliche Weingüter Trier product code: Eitelsbacher Riesling Qualitätswein
Garša: Sauss Krāsa: Balts Marka: Bischofliche Weinguter Reģions: Trier, Vācija. Tilpums: 750ml Sauss. Eitelsbach sākotnēji sauca par Eisenbach, jo šajā vietā agrāk meklēja dzelzrūduun tāpēc nav pārsteidzoši, ka šīfera kalnu nepārprotami šķērso rūdas vēnas. Klints virspusē tas mirdz nedaudz sarkanīgi un gandrīz mazliet noslēpumaini. Ruwer ielejā ražo viss elegantakos Riesling vīnus ar šīfera augsnes raksturu. Visa pamatā ir ir selektīva ražas novākšana un saudzīga vīnogu apstrāde. Sarkanīg..
15.99€
Ex Tax:13.21€
Brand: Bischöfliche Weingüter Trier product code: Baltvīns
Garša: Sauss Krāsa: Balts Marka: Bischofliche Weinguter Reģions: Trier, Vācija. Tilpums: 750ml Sauss, vietējie Ayler vīni nāk no labākajiem Kupp un Herrenberg zemes gabaliem. Gadsimtiem ilga pieredze vīnkopībā, agrāk un tagad cilvēku roku darbs, kā arī dabas, augsnes, laika apstākļu, vīnogulāju un Rieslinga vīnogas rezultāts. No Ayler reģionā nāk pirmklasīgi vīni ar kvalitāti un stilu! Tipiski Ayler SAAR Riesling ir ar stingru augu minerālu struktūru, elegantu pilnību un augļu romātu. Pas..
17.99€
Ex Tax:14.87€
Brand: Bischöfliche Weingüter Trier product code: Baltvīns
Garša: Pussalds Krāsa: Balts Marka: Bischofliche Weinguter Reģions: Trier, Vācija. Tilpums: 750ml Pussalds. Starptautiski slavenākais un arī stilīgākais uz melnās šīfera augsnes seguma Cru-Lage kalns SAAR upes ielejā. Šeit tiek iegūti izcili augstākās kvalitates vīni ar ļoti ilgu glabāšanas potenciālu, no viegla Kabinett līdz piesātinātajam Trockenbeerenauslese. Pirmklasīgi vīni ar kvalitāti un stilu! Bagāta garšu spēle uz mēles, ļoti izteikta augļu-aprikozes, sarkanā ābola, nogatavojušās..
20.99€
Ex Tax:17.35€
" Bīskaps "
-17 %
Brand: Bischöfliche Weingüter Trier product code: Komplekts

Set with two Bischoflische wines.

Riesling dry and semi-sweet.

Savings of 7 euros!

Set with two Bischoflische wines. Riesling dry and semi-sweet. Savings of 7 euros! ..
24.98€ 29.98€
Ex Tax:20.64€
Brand: Bischöfliche Weingüter Trier product code: Scharzhofberger Riesling Spätlese
Garša: Pussalds Krāsa: Balts Marka: Bischofliche Weinguter Reģions: Trier, Vācija. Tilpums: 750ml Pussalds. Starptautiski slavenākais un arī stilīgākais uz melnās šīfera augsnes seguma Cru-Lage kalns SAAR upes ielejā. Šeit tiek iegūti izcili augstākās kvalitates vīni ar ļoti ilgu glabāšanas potenciālu, no viegla Kabinett līdz piesātinātajam Trockenbeerenauslese. Pirmklasīgi vīni ar kvalitāti un stilu! Aromātā jūtama smalku augļu spēle, brīnišķīgi bagāta ar minerāliem un nogatavojušies sva..
27.99€
Ex Tax:23.13€
Brand: Bischöfliche Weingüter Trier product code: Kanzemer Altenberg Riesling Großes Gewächs
Garša: Sauss Krāsa: Balts Marka: Bischofliche Weinguter Reģions: Trier, Vācija. Tilpums: 750ml Sauss. Šis vīna dārzs nav kalns, bet gan stāva siena. Kanzemer Altenberg notver sauli, kā neviens cits kalns un neauglīgajā Šīfera ausnē tiek vīnogas nogatavojas ar visaugstāko gatavību. Tādējādi šajā kalnā tiek pielietots ļoti daudz roku darba. No SAAR upes ielejas, nāk svaigi, augļaini un ar brīnišķīgi pikantiem augu aromātiem eleganti vīni. Pasniedz labi atdzesētu 8-10 ° C. Brīnišķīgs pavadon..
49.99€
Ex Tax:41.31€
Showing 1 to 8 of 8 (1 Pages)