Choose category
Your Cart

Schloss Wachenheim

Brand: Schloss Wachenheim product code: Nymphenburg Rubin
Garša: Pussalds Krāsa: Sarkans Marka: Schloss Wachenheim Reģions: Pfalce (Pfalz), Vācija. Tilpums: 750 ml Dzirkstošais sarkanvīns, pussalds, ar smalku putojošu un spilgti sarkanu-violetu krāsu. Šis dzirkstošais vīns ir pilnmiesīgs ar sarkano augļu garšu. Ieteicams, kā aperatīvs. Pasniedzams no 6-8 °C. Satur sulfītus. ..
5.99€
Ex Tax:4.95€
Brand: Schloss Wachenheim product code: Schwansee Cuvee Rose Sekt
Garša: Sauss Krāsa: Rozā Marka: Schloss Wachenheim Reģions: Pfalce (Pfalz), Vācija. Tilpums: 750 ml Dzirkstošais rozā vīns, sauss, smalks, maigs aromāts ar svaigu augļu garšu - dzirkstošais vīns ar iespaidīgu gaiši sarkanu vai laša krāsu. Ieteicams pie kanapē un vieglām uzkodām. Pasniedzams no 6-8 °C. Satur sulfītus. . ..
7.99€
Ex Tax:6.60€
Brand: Schloss Wachenheim product code: Schwansee Cuvee Sekt
Garša: Sauss Krāsa: Balts Marka: Schloss Wachenheim Reģions: Pfalce (Pfalz), Vācija. Tilpums: 750 ml Sauss, elegants dzirkstošais vīns ar smalkiem burbuļiem un intensīvu aromātu, kura garšā var just nogatavojušos mango un citrusaugļus. Smalku garšu un ar dzirkstošu salduma un skābuma noti. Ieteicams pie sarkanās un putnu gaļas. Pasniedzams no 6-8 °C. Satur sulfītus. ..
7.99€
Ex Tax:6.60€
" Gulbītis "
-16 %
Brand: Schloss Wachenheim product code: Komplekts

Set with two Schwansee sparkling wines. 

Savings of 2.5 euros!

Set with two Schwansee sparkling wines.  Savings of 2.5 euros! ..
13.49€ 15.98€
Ex Tax:11.15€
Showing 1 to 4 of 4 (1 Pages)