Choose category
Your Cart

Baldauf

Brand: Baldauf product code: Bacchus Kabinett Baldauf Feinfruchtig
Garša: Pussalds Krāsa: Balts Marka: Weingut Baldauf. Reģions: Franken, Vācija. Tilpums: 750ml Pussalds augstākās kvalitātes baltvīns. Vīnogas novāktas ar rokām. Brīnišķīgi sulīgs, pikants un ir jūtama viegla mineralitāte. Vīns ar patīkamuu eksotisko augļu buķeti. Ideāls sabiedrotais pie Āzijas virtuves, visa veida aromātiskiem ēdieniem. Šo vīnu var uzglabāt 7 gadus un pieejams limitētā daudzumā.  Ieteicams baudīt 8 -  12 °C.  Satur sulfītus.  ..
11.19€
Ex Tax:9.25€
Brand: Baldauf product code: Morio Muskat Baldauf QbA
Garša: Pussalds Krāsa: Balts Marka: Weingut Baldauf. Reģions: Franken, Vācija. Tilpums: 750ml Kvalitātes baltvīns, pussalds. Brīnišķīgs eksotisks vīns ar neaprakstāmu burvīgu augļu, muskata un rozes aromātu buķeti. Ideāls sabiedrotais pie Pekinas pīles, zaļiem sparģeļiem, suši un nobriedušajiem sieriem. Šo vīnu var uzglabāt 7 gadus un pieejams limitētā daudzumā.  Ieteicams baudīt 9-12°C.  Satur sulfītus.  ..
11.19€
Ex Tax:9.25€
Brand: Baldauf product code: Scheurebe Kabinett Baldauf Trocken
Garša: Sauss Krāsa: Balts Marka: Weingut Baldauf. Reģions: Franken, Vācija. Tilpums: 750ml Sauss, augstākās kvalitātes baltvīns sulīgu smalku aromātu. Augļains, jūtama mineralitāte. Ieteicams pie aromātiskiem ēdieniem un īpaši sader kopā ar zaļajiem sparģeļiem. Ieteicams baudīt 7-10°C temperatūrā. Satur sulfītus  ..
11.39€
Ex Tax:9.41€
Brand: Baldauf product code: Silvaner Baldauf Kabinett trocken
Garša: Sauss Krāsa: Balts Marka: Weingut Baldauf. Reģions: Franken, Vācija. Tilpums: 750ml Gada vīns 2017;2018, sauss, augstākās kvalitates baltvīns augļains ar citrona niansēm un bumbieru aromātu. Garša ilgstoša, spēcīga ar smalku struktūru. Ieteicams pie sparģeļiem, zivju, viegliem gaļas ēdieniem un salātiem. Ieteicams baudīt 7-10 °C temperatūrā. Satur sulfītus. ..
11.39€
Ex Tax:9.41€
Brand: Baldauf product code: Silvaner Bio Franken QW
Garša: Sauss Krāsa: Balts Marka: Weingut Baldauf. Reģions: Franken, Vācija. Tilpums: 750ml Sauss baltvīns ar vēsu citronzāles un karanbolas aromātu. Svaiga un minerāliem bagāta garša. Labi sader ar sparģeļiem, zivīm, sieru un mājās gatavotiem ēdieniem.  Satur sulfītus.. ..
11.69€
Ex Tax:9.66€
Brand: Baldauf product code: Silvaner Brothers in Arms Franken QbA
Garša: Sauss Krāsa: Balts Marka: Weingut Baldauf. Reģions: Franken, Vācija. Tilpums: 750ml Sauss baltvīns ar augļainiem citrusa, bumbiera un ābola aromātiem. Ļoti noturīga un stipra pēcgarša ar smalku struktūru. Labi sader ar sparģeļiem, zivīm, gaļas ēdieniem, salātiem un tradicionālām kūkām. Satur sulfītus. ..
11.69€
Ex Tax:9.66€
Brand: Baldauf product code: Spatburgunder Franken QbA
Garša: Sauss Krāsa: Sarkans Marka: Weingut Baldauf. Reģions: Franken, Vācija. Tilpums: 750ml Sauss sarkanvīns ar izteiktu ķiršu un smalkiem grauzdējuma aromātiem. Samtaina garša ar vieglu tanīna piegaršu. Sader labi ar liellopu gaļas ēdieniem, medījumiem un vidēji veciem sieriem. Satur sulfītus. ..
11.69€
Ex Tax:9.66€
Brand: Baldauf product code: Bachus Bio Franken QW
Garša: Sauss Krāsa: Balts Marka: Weingut Baldauf. Reģions: Franken, Vācija. Tilpums: 750ml Sauss baltvīns ar dzērveņu un plūškoka aromātu. Garša ir ļoti škirnei tipiska ar maigu garšu. Labi sader ar aziātu tortēm, jūras veltēm un vēžveidīgajiem.  Satur sulfītus. ..
12.19€
Ex Tax:10.07€
Brand: Baldauf product code: Riesling Baldauf Kabinett feinherb
Garša: Pussalds Krāsa: Balts Marka: Weingut Baldauf. Reģions: Franken, Vācija. Tilpums: 750ml Gada vīns 2018. Pussalds augstākās kvalitātes baltvīns. Brīnišķīgi sulīgs, kraukšķīgs un ir jūtama viegla mineralitāte. Vīns ar patīkamu persiku un aprikozes buķeti. Ideāls sabiedrotais pie visa veida jūras produktiem. Šo vīnu var uzglabāt 7 gadus un pieejams limitētā daudzumā.  Ieteicams baudīt 8 -  12 °C.  Satur sulfītus.  ..
12.89€
Ex Tax:10.65€
Brand: Baldauf product code: Riesling Baldauf Kabinett Trocken
Garša: Sauss Krāsa: Balts Marka: Weingut Baldauf. Reģions: Franken, Vācija. Tilpums: 750ml Sauss, augstākās kvalitates baltvīns augļains ar persiku un aprikožu aromātu. Garša ilgstoša, jūtama mineralitāte. Ieteicams pie zivju, viegliem gaļas ēdieniem un Āzijas virtuves ēdieniem. Ieteicams baudīt 7-10°C temperatūrā. Satur sulfītus.  ..
12.89€
Ex Tax:10.65€
Brand: Baldauf product code: Riesling Clees Franken Spatlese fruchtig
Garša: Pussalds Krāsa: Balts Marka: Weingut Baldauf. Reģions: Franken, Vācija. Tilpums: 750ml Pussalds augstākās kvalitātes baltvīns. Vīnogas novāktas ar rokām. Perfekti nogatavināts Vīns ar patīkamuu eksotisko augļu buķeti. Ideāls sabiedrotais pie visa veida jūras produktiem. Šo vīnu var uzglabāt 7 gadus un pieejams limitētā daudzumā.  Ieteicams baudīt 8 -  12 °C.  Satur sulfītus. ..
13.79€
Ex Tax:11.40€
" BIO "
-23 %
Brand: Baldauf product code: Komplekts

Set with two Bio wines.

Savings of 5 euros!

Set with two Bio wines. Savings of 5 euros! ..
17.55€ 22.65€
Ex Tax:14.50€
" Franks "
-18 %
Brand: Baldauf product code: Komplekts

Set with two Baldauf wines.

Silvaner and Scheurebe.

Savings of 4 euros! 

Set with two Baldauf wines. Silvaner and Scheurebe. Savings of 4 euros!  ..
17.80€ 21.80€
Ex Tax:14.71€
Brand: Baldauf product code: Weisser Burgunder Clees Reserve Bio Wein QW
Garša: Sauss Krāsa: Balts Marka: Weingut Baldauf. Reģions: Franken, Vācija. Tilpums: 750ml Sauss BIO baltvīns ar nogatavinātu ābolu, mango, vaniļas un akāciju medus aromātiem. Spēcīga šķirnes garša, krēmīgs un noturīgs. Labi sader ar nūdelēm, zoss cepeti. Satur sulfītus.. ..
18.19€
Ex Tax:15.03€
" Vakariņas "
-20 %
Brand: Baldauf product code: Komplekts

Set with two Baldauf wines.

Spaetburgunder Rotwein dry un Riesling Spaetlese semisweet.

Savings of 5 euros! 

Set with two Baldauf wines. Spaetburgunder Rotwein dry un Riesling Spaetlese semisweet. Savings of 5 euros!  ..
19.40€ 24.40€
Ex Tax:16.03€
" Pasaka "
-16 % 2-3 Days
Brand: Baldauf product code: Komplekts

Set with two Domaines Vinsmoselle Cremant.

Cremant Brut and Demi Sec.

Savings of 5 euros!

Set with two Domaines Vinsmoselle Cremant. Cremant Brut and Demi Sec. Savings of 5 euros! ..
25.80€ 30.80€
Ex Tax:21.32€
" Slavenība " 5+1
-17 %
Brand: Baldauf product code: Komplekts

5+1 Set with six Gustav Decker rieslings.

Savings of 7 euros! 

 

5+1 Set with six Gustav Decker rieslings. Savings of 7 euros!  ..
34.40€ 41.40€
Ex Tax:28.43€
Showing 1 to 17 of 17 (1 Pages)