Choose category
Your Cart

Sparkling wine

Brand: Schloss Wachenheim product code: Nymphenburg Rubin
Garša: Pussalds Krāsa: Sarkans Marka: Schloss Wachenheim Reģions: Pfalce (Pfalz), Vācija. Tilpums: 750 ml Dzirkstošais sarkanvīns, pussalds, ar smalku putojošu un spilgti sarkanu-violetu krāsu. Šis dzirkstošais vīns ir pilnmiesīgs ar sarkano augļu garšu. Ieteicams, kā aperatīvs. Pasniedzams no 6-8 °C. Satur sulfītus. ..
5.99€
Ex Tax:4.95€
Brand: Schloss Wachenheim product code: Schwansee Cuvee Rose Sekt
Garša: Sauss Krāsa: Rozā Marka: Schloss Wachenheim Reģions: Pfalce (Pfalz), Vācija. Tilpums: 750 ml Dzirkstošais rozā vīns, sauss, smalks, maigs aromāts ar svaigu augļu garšu - dzirkstošais vīns ar iespaidīgu gaiši sarkanu vai laša krāsu. Ieteicams pie kanapē un vieglām uzkodām. Pasniedzams no 6-8 °C. Satur sulfītus. . ..
7.99€
Ex Tax:6.60€
Brand: Schloss Wachenheim product code: Schwansee Cuvee Sekt
Garša: Sauss Krāsa: Balts Marka: Schloss Wachenheim Reģions: Pfalce (Pfalz), Vācija. Tilpums: 750 ml Sauss, elegants dzirkstošais vīns ar smalkiem burbuļiem un intensīvu aromātu, kura garšā var just nogatavojušos mango un citrusaugļus. Smalku garšu un ar dzirkstošu salduma un skābuma noti. Ieteicams pie sarkanās un putnu gaļas. Pasniedzams no 6-8 °C. Satur sulfītus. ..
7.99€
Ex Tax:6.60€
Brand: Domaines vinsmoselle product code: Cuvee Luxe Lettre doree
Garša: Sauss Krāsa: Balts Marka: Vinsmoselle, Reģions: Luksemburga.  Tilpums: 750 ml Sauss, ļoti patīkamu garšu, kvalitatīvs dzirkstošais vīns. Ieteicams , kā aperatīvs. Pasniegšanas temperatūra 7 - 9°C. Satur sulfītus.  ..
8.99€
Ex Tax:7.43€
Brand: Königsbacher product code: Dornfelder Königsbacher-Sekt
Taste: Semi-dry Color: Red Marka: Königsbacher Meerspine Region: Pfalz, Germany Capacity: 750 ml Quality red sparkling wine, with wild berry flavor, as companion at lunch and dinner. We recommended to all kinds of snacks, fish dishes, white meats, grilled chicken and ending with dessert. ..
9.79€
Ex Tax:8.09€
" Gulbītis "
-16 %
Brand: Schloss Wachenheim product code: Komplekts

Set with two Schwansee sparkling wines. 

Savings of 2.5 euros!

Set with two Schwansee sparkling wines.  Savings of 2.5 euros! ..
13.49€ 15.98€
Ex Tax:11.15€
Brand: Domaines vinsmoselle product code: Cuvee Antoinette Cremant Lux
Garša: Sauss Krāsa: Balts Marka: Vinsmoselle, Reģions: Luksemburga.  Tilpums: 750 ml Gatavots pēc klasiskās šampanieša metodes. Šis dzirkstošais vīns ir ļoti aromatisks, atsvaidzinošs un ar augļu garšu. Laba garastāvokļa līderis. Cuvee jādzer labi atdzesēts. Pasniegšanas temperatūra 7 - 9°C.  Satur sulfītus.  ..
14.99€
Ex Tax:12.39€
Brand: Domaines vinsmoselle product code: Cuvee Antoinette Cremant Rose Lux
Garša: Sauss Krāsa: Rozā Marka: Vinsmoselle, Reģions: Luksemburga.  Tilpums: 750 ml Dzirkstošais rozā vīns, kas gatavots pēc klasiskās šampanieša metodes, aromātā jutamas ķiršu, sarkano un meža ogu notis, ļoti patīkama pēcgarša. Šis dzirkstošais vīns ir ļoti aromātisks, Laba garastāvokļa līderis. Ieteicams pie ziemas virtuves ēdienem, pie sarkanās gaļas un meža gaļas ēdieniem. Cuvee jādzer ļoti labi atdzesēts. Pasniegšanas temperatūra 7 – 9 °C. Satur sulfītus. ..
15.69€
Ex Tax:12.97€
Brand: Domaines vinsmoselle product code: Cuve Demi Sec Cremant POLL-FABAIRE
Garša: Pussauss Krāsa: Balts Marka: Vinsmoselle, Reģions: Luksemburga.  Tilpums: 750 ml Gatavots pēc klasiskās šampanieša metodes no Elbling, Auxerrois un Riesling vīnogu šķirnēm, šis dzirkstošais vīns ir ļoti aromātisks, atsvaidzinošs ar augļu garšu. Laba garastāvokļa līderis. Cuvee jādzer ļoti labi atdzesēts. Pasniegšanas temperatūra 7 – 9 °C. Satur sulfītus.  ..
16.69€
Ex Tax:13.79€
Brand: Domaines vinsmoselle product code: Cuvee Brut Cremants Poll-Fabaire
Garša: Sauss Krāsa: Balts Marka: Vinsmoselle, Reģions: Luksemburga.  Tilpums: 750 ml Bruts, gatavots pēc klasiskās šampanieša metodes, šis dzirkstošais vīns ir ļoti aromātisks, atsvaidzinošs ar augļu garšu. Laba garastāvokļa līderis. Cuvee jādzer ļoti labi atdzesēts. Pasniegšanas temperatūra 7–9°C.Satur sulfītus.  ..
16.69€
Ex Tax:13.79€
Brand: Domaines vinsmoselle product code: Cuvee Pinot Noir Brut Cremants POLL-FABAIRE
Garša: Sauss Krāsa: Rozā Marka: Vinsmoselle, Reģions: Luksemburga.  Tilpums: 750 ml Gatavots pēc klasiskās šampanieša metodes. Šis dzirkstošais vīns ir ļoti elegants ar aizraujošu struktūru un bagātīgu izsmalcinātību. Ir jūtams ķiršu aromāts. Izcili izteikta krāsa un ļoti smalki putojošs. Labi piemērots augļu desertiem un klasiskās virtuves ēdieniem. Cuvee ir jādzer labi atdzesēts. Pasniegšanas temperatūra 7 - 9  °C. Satur sulfītus. ..
17.19€
Ex Tax:14.21€
Brand: Domaines vinsmoselle product code: Cult Brut Cremants POLL-FABAIRE
Garša: Sauss Krāsa: Balts Marka: Vinsmoselle, Reģions: Luksemburga.  Tilpums: 750 ml Gatavots pēc klasiskās šampanieša metodes (Elbling,Auxerrois,Riesling vīnogu šķirnes) Bruts, gatavots pēc klasiskās šampanieša metodes, šis dzirkstošais vīns ir ļoti aromātisks, atsvaidzinošs ar augļu garšu. Laba garastāvokļa līderis. Cuvee jādzer ļoti labi atdzesēts. Pasniegšanas temperatūra 7 – 9 °C. Satur sulfītus. ..
25.59€
Ex Tax:21.15€
" Pasaka "
-15 %
Brand: Baldauf product code: Komplekts

Set with two Domaines Vinsmoselle Cremant.

Cremant Brut and Demi Sec.

Savings of 5 euros!

Set with two Domaines Vinsmoselle Cremant. Cremant Brut and Demi Sec. Savings of 5 euros! ..
28.38€ 33.38€
Ex Tax:23.45€
Showing 1 to 13 of 13 (1 Pages)